Семінар від Представництва ЄС для підприємців Житомирщини

 «Участь у європейських торговельних форумах і виставках:

можливості для українського бізнесу»

8 лютого о 15:00 в Житомирі Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на захід про можливості участі українських бізнесменів у торговельних виставках ЄС, способи просування компаній на торговельних місіях та програми від Євросоюзу для підприємців України. 

Що?Семінар «Участь у європейських торговельних форумах та виставках: можливості для українського бізнесу»

Коли? 8 лютого (п’ятниця), 15:00 – 18:00

Де? м. Житомир, Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування, (вул. Михайлівська, 8/1), 2-й пов.

Для кого? Підприємці, експерти в сфері торгівлі та консалтингу, представники бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналісти бізнес-видань та всі зацікавлені.

          Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/561149784402885/

           Участь у семінарі безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/biz-seminar2019

Семінар проводиться Представництвом ЄС у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Європейською Мережею Підприємств (EEN). Він є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями заходу, будь ласка, звертайтесь до Олесі Савенко,тел. +38(093)701-36-23, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або до Юлії Костащук, тел. +38(098) 637-48-47, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Ви тут: Анонси та новини До уваги підприємців