Житомирська торгово-промислова палата інформує , що 12 лютого 2019 року в рамках 8-го засідання Спільної  Української-словенської комісії з питань торгівельно-економічного співробітництва  за сприянням  Посольства України у Словенії і Посольства Словенії в Україні відбудеться українсько словенський бізнес-форум та чергове засідання Українсько-Словенської ділової ради. Програма заходу включатиме планарну частину , а також B2Bпереговори між представникамиділових кіл України та Словенії.

Реєстрація за посилиннаям: https://goo.gl/NCyHXZ

Дата проведення: 12 лютого 2019 р.(вівторок), 10.00.

Місце проведення: конференц-зала ТПП України(м. Київ, вул.Велика Житомирська, 33).

Контакти для отримання додактової інформації:

ТПП України – тел. (044)461 98 08 , E-Mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (Ольга Бондаренко)

Торгово промислова палата України щиро вітає підприємців України з професійним святом!

Урочистості з нагоди Дня підприємця тривають!:)))

Сьогодні зібралися у Палаті успішні, енергійні та ініціативні компанії - наші члени , щоб відзначити їхні успіхи у підприємницькій справі.

Серед них, наприклад , юридична компанія Dictum, асоціація «Укркондпром», «Добродія Фудз», виробник та дистриб’ютор льону агрокомпанія«Зоря» та інші.

Урочистості продовжились нашим спільним з Ксенією Ляпіною та Державною регуляторною службою прийомом, за участі зірок Театру оперети. Це дуже символічно – адже ми пліч-о-пліч працюємо на благо бізнесу, та разом привітали підприємців з професійним святом, якому цьогоріч вже 20 років.

Я пишаюся українським бізнесом, який не зважаючи на всі перешкоди, так стрімко розвивається!

Сьогодні дуже багато залежить від активності підприємців. #МСП в Україні створюють близько 60% ВВП, забезпечують робочими місцями 75% працівників та сплачують понад 70% усіх податкових надходжень до бюджету. А Торгово-промислова палата України, як виразник інтересів вітчизняного бізнесу, щодня працює над вирішенням проблем підприємців, ми знаходимо рішення складних проблем, просуваємо законодавчі ініціативи, вибудовуємо систему комунікації з усіма зацікавленими сторонами.

Я бажаю вітчизняному бізнесу процвітання, світлих перспектив, сприятливого підприємницького клімату, реалізації найсміливіших ідей, здорової конкуренції та надійних партнерів, одним із яких завжди є Торгово-промислова палата.

Сьогодні ми говорили про #позитив, сьогодні було #свято!

З Днем підприємця!

#ТППУкраїни #КсеніяЛяпіна #ДеньПідприємця


     12 апреля 2016 состоялась рабочая поездка Президента Житомирской торгово-промышленной палаты Михайлова Андрея Георгиевича, Председателя Ружинского поселочного совета Жарского Виталия Ивановича в Бюро делегата немецкой экономики в Украине (Киев).

     Житомирскую делегацию встретил Председатель Бюро Александр Маркус. Основная цель визита - проведение переговоров о возможности привлечения средств немецких инвесторов в развитие инфраструктуры Ружинского района. Во время визита состоялись плодотворные переговоры и намечены конкретные планы на будущее по реализации по предложенным украинскими представителями инвестиционных проектов.