21.05.2019

Завдяки цьому українські виробники імпортуватимуть сировину з Грузії, перероблятимуть її в Україні й експортуватимуть до ЄС з українськими сертифікатами походження з нульовою (або пільговою) ставкою мита.

У рамках другої неформальної Міністерської зустрічі керівників торговельних відомств формату Східне Партнерство – Європейська Комісія представники України, Молдови, Грузії та ЄС зустрілись для обговорення можливих шляхів поглиблення співпраці та розширення умов вільної торгівлі.

Східне Партнерство – це проект Європейського Союзу –  має на меті зміцнення стосунків зі східними сусідами ЄС: Азербайджаном, Вірменією, Білоруссю, Грузією, Молдовою та Україною, а також сприяння міжнародним економічним відносинам, прозорості та новим можливостям для підприємництва з акцентом на малий і середній бізнес. 

Делегації країн очолили Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, Комісар ЄС з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом, Міністр економіки та сталого розвитку Грузії Натія Турнава і Міністр економіки та інфраструктури Республіки Молдова Кирило Габуріч.

«Ефективним рішенням було об’єднати міністерську та бізнес-зустрічі. Адже саме зараз ми маємо справжній діалог. Це – відкрите вікно в Європу. Не скористатися ним для України стане втраченою можливістю», – підкреслив Степан Кубів.

Участь України в європейських ініціативах уже дає результати. Одним із яскравих прикладів стала група компаній «Агроф’южн» –  найбільший український виробник томатної пасти. Після відкриття в 2016 році поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі Україна – ЄС експорт продукції компанії постійно зростає:  за останні 6 років він збільшився майже в 45 разів. На сьогодні 76% прибутку компанії дають експортні поставки до країн ЄС.

«Угода про вільну торгівлю дієва – вона реально працює», – зазначила Сесілія Мальмстрьом.

«Головне завдання для Торгово-промислової палати зараз – це підтримка та залучення вітчизняного бізнесу до європейських ініціатив, які доводять свою ефективність на реальних прикладах», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

 Зокрема, ТПП України з 2011 року брала участь у європейських проектах «East Invest», «East Invest 2», «Європейська мережа підприємств», «EEN – Україна», «ERASMUS» і «HORIZON 2020». Їх результатом стали контракти вітчизняних компаній із іноземними в аграрній, будівельній і харчовій сферах, договори про співробітництво, стажування та програми обміну на території ЄС

       «RealEstate» є одним з провідних агентств в області нерухомості. Компанія має в наявності великий каталог об'єктів, де представлені різноманітні варіанти житлових і комерційних приміщень, а також ділянок землі.

         Агентство нерухомості заслужило позитивну ділову репутацію, маючи багаторічний досвід роботи.

             

 

 

До особливостей і переваг сервісу можна віднести:

• індивідуальний підхід до кожного клієнта з урахуванням всіх вимог і побажань;

• надання безкоштовної консультації;

• супровід клієнта під час всього процесу продажу, покупки, оренди - від попередньої консультації до моменту підписання договору;

• професійний підхід, високий рівень сервісу;

• допомога в зборі всіх потрібних документів;

• консультація при виникненні спірних питань;

• вибір оптимального варіанта нерухомості;

• оформлення договорів різного рівня складності;

• допомога в проведенні юридичної експертизи;

• обов'язкова перевірка об'єкта.

 

Контакти:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 +380412222995

 +380965892655

м. Житомир вул. Покровська, 4

 

 

Вишиванка - це не просто орнамент, це символ єднання багатьох поколінь, єднає нас повагою, і любов'ю один до одного! Зі святом, дорогі друзі!!!

Гомельское отделение Белорусской торгово-промышленной палаты при поддержке Гомельского облисполкома и Гомельского горисполкома организует юбилейную XX Международную выставку «Весна в Гомеле» 23 – 26 мая 2019 года.

Выставка проходит в дни проведения Гомельского экономического форума. Эти события являются самыми значимыми международными мероприятиями региона. В мероприятиях традиционно принимает участие председатель Гомельского облисполкома, члены правительства, представители органов власти и бизнеса, руководители дипломатических миссий и торгово-промышленных палат.

Международная выставка «Весна в Гомеле» –  это демонстрация экономического потенциала крупнейшей области Республики Беларусь, самая масштабная региональная выставка страны. В 2018 году на площади более 5000 кв.м. были представлены новейшие образцы продукции 300 предприятий и организаций Гомельской области, а также коллективные стенды иностранных участников.

«Весну в Гомеле» в 2018 году посетили свыше 30 000 гостей из 32 стран мира.

Каталог участников 2018

Каталог участников 2017

Концепция юбилейной ХХ Международной выставки «Весна в Гомеле»: «Гомельская область – Ваш партнер» представлена в формате:

Ви тут: Анонси та новини