«RealEstate» є одним з провідних агентств в області нерухомості. Компанія має в наявності великий каталог об'єктів, де представлені різноманітні варіанти житлових і комерційних приміщень, а також ділянок землі.

         Агентство нерухомості заслужило позитивну ділову репутацію, маючи багаторічний досвід роботи.

             

 

 

До особливостей і переваг сервісу можна віднести:

• індивідуальний підхід до кожного клієнта з урахуванням всіх вимог і побажань;

• надання безкоштовної консультації;

• супровід клієнта під час всього процесу продажу, покупки, оренди - від попередньої консультації до моменту підписання договору;

• професійний підхід, високий рівень сервісу;

• допомога в зборі всіх потрібних документів;

• консультація при виникненні спірних питань;

• вибір оптимального варіанта нерухомості;

• оформлення договорів різного рівня складності;

• допомога в проведенні юридичної експертизи;

• обов'язкова перевірка об'єкта.

 

Контакти:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 +380412222995

 +380965892655

м. Житомир вул. Покровська, 4

 

 

Вишиванка - це не просто орнамент, це символ єднання багатьох поколінь, єднає нас повагою, і любов'ю один до одного! Зі святом, дорогі друзі!!!

Гомельское отделение Белорусской торгово-промышленной палаты при поддержке Гомельского облисполкома и Гомельского горисполкома организует юбилейную XX Международную выставку «Весна в Гомеле» 23 – 26 мая 2019 года.

Выставка проходит в дни проведения Гомельского экономического форума. Эти события являются самыми значимыми международными мероприятиями региона. В мероприятиях традиционно принимает участие председатель Гомельского облисполкома, члены правительства, представители органов власти и бизнеса, руководители дипломатических миссий и торгово-промышленных палат.

Международная выставка «Весна в Гомеле» –  это демонстрация экономического потенциала крупнейшей области Республики Беларусь, самая масштабная региональная выставка страны. В 2018 году на площади более 5000 кв.м. были представлены новейшие образцы продукции 300 предприятий и организаций Гомельской области, а также коллективные стенды иностранных участников.

«Весну в Гомеле» в 2018 году посетили свыше 30 000 гостей из 32 стран мира.

Каталог участников 2018

Каталог участников 2017

Концепция юбилейной ХХ Международной выставки «Весна в Гомеле»: «Гомельская область – Ваш партнер» представлена в формате:

 13.03.2019

 Посилення Палати як голосу бізнесу на місцях,  розширення  можливостіей в області експорту, зміцнення зв'язків із МСБ, активізація роботи з регіонами, органами влади і бізнес-асоціаціями – основні стратегічні цілі системи торгово-промислових палат на 2019 рік. На цьому акцентував увагу учасників засідання Ради ТПП України президент ТПП України Геннадій Чижиков.

«Ми – прибічники конструктивного діалогу. Палата розробила «Порядок денний бізнесу до влади». Майже чверть наших членів висловили свою думку. Бізнес хвилює обмеження доступу до фінансових ресурсів та на іноземні ринки, скорочення робочої сили. Всі ці проблеми не нові. Але їх вирішення стає для нас завданням 2019 року. Переконаний, треба об'єднати інструментарій держави та інструментарій ТПП і під координацією Міністерства економічного розвитку, як єдиного штабу, розвивати ці ініціативи. Ми маємо більше уваги приділяти консолідації навколо єдиної мети – добробуту нашої країни, розвитку українського бізнесу. Палата – це насамперед практична організація і ми маємо намір й надалі рухатися в цьому напрямі. Ми невипадково обрали слово «разом» як основний маркер і девіз нашої діяльності на 2019 рік. Бо лише разом ми зможемо змінити Україну на краще, – сказав Геннадій Чижиков. – Діалог між владою і бізнесом покращується. Бізнес став об'єднуватися з принципових питань. Тому Палата співпрацює з усіма органами, які впливають на діяльність бізнесу. Ми позиціонуємо себе одночасно як локальну і як глобальну організацію, взаємодіємо з владою на національному і на регіональному рівні».

До участі у засіданні долучилися голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, виконуюча обов’язки міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, заступник міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань і директор Офісу з просування експорту Андрій Демчук.

«Наше Міністерство має з ТПП України одну із найпродуктивніших співпраць. У ТПП є унікальна можливість – бути голосом бізнесу до влади та водночас нейтральним дискусійним майданчиком для обговорення міжсекторальних викликів», – сказала Ольга Трофімцева.

«Просування експорту не буде можливим, якщо виробник не почуватиме себе захищеним і конкурентоздатним. Ми цінуємо практичні партнерські відносини з ТПП України та наш прямий зв’язок. На цей рік ми намітили низку спільних заходів, щоб вирішити і впорядкувати проблемні питання», – сказала Ксенія Ляпіна.

«Тільки наша згуртованість, об’єднання зусиль дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення, забезпечити у цьому році вихід на нові рубежі економічного і соціального розвитку», – сказав Віктор Довгань.

«У січні ми з ТПП України уклали меморандум про співпрацю. Разом ми реалізовуємо освітньо-навчальні програми для МСБ і даємо бізнесу ази виходу на зовнішні ринки, доповнюючи одне одного», – сказав Андрій Демчук.

Розширення співпраці з органами влади допоможе формуванню сприятливого бізнес-клімату. Також цьому сприятиме подальша активна робота в комітетах підприємців при ТПП.

 

Із підсумками роботи системи ТПП за 2018 рік пропонуємо ознайомитися тут 

Словацька компанія "Sayuri Partnership" пропонує сприяння підприємцям Житомирщини у просуванні їх продукції на ринок Словакії.

Контакти компанії "Sayuri Partnership": 

Sayuri s.r.o.

Address: WESTEND TOWER Kancelária č. 8.8 Dúbravská cesta 1793/2, 841 04 Karlova Ves Bratislava, Slovensko

Telephone: +421 919 347 694 E-mails: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Web: http://sayuri.sk/

Ви тут: Анонси та новини