ДІЛОВА МІСІЯ ДО АЗЕРБАЙДЖАНУ

14 гру 2019 09:00 - 18 гру 2019 14:00

РЕЄСТРАЦІЯ

З 15 по 18 грудня 2019 р. ТПП України за підтримки Посольства України в Республіці Азербайджан та Фонду заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані (AZPROMO) організовує діловий візит українських підприємців до м. Баку (Азербайджан) в рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Азербайджанської Республіки та участі в українсько-азербайджанському бізнес-форумі.

Українську делегацію очолить президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Протягом перебування в Азербайджані члени бізнесової делегації візьмуть участь в азербайджансько-українському бізнес-форумі, ділових зустрічах та інше. Також буде запропонована культурна програма. ТПП України пропонує долучитися до складу ділової місії українським підприємствам, представникам виробничих та торговельних компаній.

Детальніше: Ділова місія до Азербайджану (14 гру 2019 - 18 гру 2019)

Ідея Банк пропонує підприємцям кредити до 500 тис. грн


    Ідея Банк Україна пропонує підприємцям скористатися пропозицією і отримати кредит або овердрафт до 500 тис. грн.

Умови отримання кредитних коштів в Ідея Банку прозорі та вигідні.
    Рішення про надання кредиту ухвалюється банком протягом 1 доби після заповнення заявки. А якщо підприємець замовляє суму до 75 тис. грн, він отримає відповідь протягом півгодини.
    Замовити кредитні кошти можна онлайн, не витрачаючи час на черги та дорогу в банк, варто тільки заповнити заявку на позику на сайті банку.
    Прийти до відділення банку буде потрібно тільки для підписання договору, маючи при собі мінімальний пакет документів.
    Кредитний договір оформляється на умовах:
• Строк від 12 до 36 міс.;
• Сума від 10 000 грн до 500 000 грн;
• Вік позичальника від 23 до 70 років на момент оформлення кредиту;
• Реєстрація ФОП і ведення підприємницької діяльності від 6 міс.;
• Оформлення без застави та поруки;
• Погашення - рівномірними (аннуїтетними) платежами у будь-якому відділенні Ідея Банку.


    Контактні особи:
    Менеджер по роботі з бізнес-клієнтами Ідея Банку - Недзельська Світлана 050 474 19 80
    Директор Центрального регіону Ідея Багку - Волковський Сергій 067 248 59 15


    Ідея Банк Україна працює на ринку з 1989 року. За 30 років практики банк сформував ділову репутацію надійного фінансового партнера, який пропонує споживачам продукти і сервіси європейської якості.
    Ідея Банк входить до європейської фінансової групи Getin Holding S.A. (Польща). На сьогодні цій фінансовій групі належить 100% акцій банку.

21.05.2019

Завдяки цьому українські виробники імпортуватимуть сировину з Грузії, перероблятимуть її в Україні й експортуватимуть до ЄС з українськими сертифікатами походження з нульовою (або пільговою) ставкою мита.

У рамках другої неформальної Міністерської зустрічі керівників торговельних відомств формату Східне Партнерство – Європейська Комісія представники України, Молдови, Грузії та ЄС зустрілись для обговорення можливих шляхів поглиблення співпраці та розширення умов вільної торгівлі.

Східне Партнерство – це проект Європейського Союзу –  має на меті зміцнення стосунків зі східними сусідами ЄС: Азербайджаном, Вірменією, Білоруссю, Грузією, Молдовою та Україною, а також сприяння міжнародним економічним відносинам, прозорості та новим можливостям для підприємництва з акцентом на малий і середній бізнес. 

Делегації країн очолили Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, Комісар ЄС з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом, Міністр економіки та сталого розвитку Грузії Натія Турнава і Міністр економіки та інфраструктури Республіки Молдова Кирило Габуріч.

«Ефективним рішенням було об’єднати міністерську та бізнес-зустрічі. Адже саме зараз ми маємо справжній діалог. Це – відкрите вікно в Європу. Не скористатися ним для України стане втраченою можливістю», – підкреслив Степан Кубів.

Участь України в європейських ініціативах уже дає результати. Одним із яскравих прикладів стала група компаній «Агроф’южн» –  найбільший український виробник томатної пасти. Після відкриття в 2016 році поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі Україна – ЄС експорт продукції компанії постійно зростає:  за останні 6 років він збільшився майже в 45 разів. На сьогодні 76% прибутку компанії дають експортні поставки до країн ЄС.

«Угода про вільну торгівлю дієва – вона реально працює», – зазначила Сесілія Мальмстрьом.

«Головне завдання для Торгово-промислової палати зараз – це підтримка та залучення вітчизняного бізнесу до європейських ініціатив, які доводять свою ефективність на реальних прикладах», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

 Зокрема, ТПП України з 2011 року брала участь у європейських проектах «East Invest», «East Invest 2», «Європейська мережа підприємств», «EEN – Україна», «ERASMUS» і «HORIZON 2020». Їх результатом стали контракти вітчизняних компаній із іноземними в аграрній, будівельній і харчовій сферах, договори про співробітництво, стажування та програми обміну на території ЄС

       «RealEstate» є одним з провідних агентств в області нерухомості. Компанія має в наявності великий каталог об'єктів, де представлені різноманітні варіанти житлових і комерційних приміщень, а також ділянок землі.

         Агентство нерухомості заслужило позитивну ділову репутацію, маючи багаторічний досвід роботи.

             

 

 

До особливостей і переваг сервісу можна віднести:

• індивідуальний підхід до кожного клієнта з урахуванням всіх вимог і побажань;

• надання безкоштовної консультації;

• супровід клієнта під час всього процесу продажу, покупки, оренди - від попередньої консультації до моменту підписання договору;

• професійний підхід, високий рівень сервісу;

• допомога в зборі всіх потрібних документів;

• консультація при виникненні спірних питань;

• вибір оптимального варіанта нерухомості;

• оформлення договорів різного рівня складності;

• допомога в проведенні юридичної експертизи;

• обов'язкова перевірка об'єкта.

 

Контакти:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 +380412222995

 +380965892655

м. Житомир вул. Покровська, 4

 

 

Вишиванка - це не просто орнамент, це символ єднання багатьох поколінь, єднає нас повагою, і любов'ю один до одного! Зі святом, дорогі друзі!!!

Ви тут: Анонси та новини