13.03.2019

 Посилення Палати як голосу бізнесу на місцях,  розширення  можливостіей в області експорту, зміцнення зв'язків із МСБ, активізація роботи з регіонами, органами влади і бізнес-асоціаціями – основні стратегічні цілі системи торгово-промислових палат на 2019 рік. На цьому акцентував увагу учасників засідання Ради ТПП України президент ТПП України Геннадій Чижиков.

«Ми – прибічники конструктивного діалогу. Палата розробила «Порядок денний бізнесу до влади». Майже чверть наших членів висловили свою думку. Бізнес хвилює обмеження доступу до фінансових ресурсів та на іноземні ринки, скорочення робочої сили. Всі ці проблеми не нові. Але їх вирішення стає для нас завданням 2019 року. Переконаний, треба об'єднати інструментарій держави та інструментарій ТПП і під координацією Міністерства економічного розвитку, як єдиного штабу, розвивати ці ініціативи. Ми маємо більше уваги приділяти консолідації навколо єдиної мети – добробуту нашої країни, розвитку українського бізнесу. Палата – це насамперед практична організація і ми маємо намір й надалі рухатися в цьому напрямі. Ми невипадково обрали слово «разом» як основний маркер і девіз нашої діяльності на 2019 рік. Бо лише разом ми зможемо змінити Україну на краще, – сказав Геннадій Чижиков. – Діалог між владою і бізнесом покращується. Бізнес став об'єднуватися з принципових питань. Тому Палата співпрацює з усіма органами, які впливають на діяльність бізнесу. Ми позиціонуємо себе одночасно як локальну і як глобальну організацію, взаємодіємо з владою на національному і на регіональному рівні».

До участі у засіданні долучилися голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, виконуюча обов’язки міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, заступник міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань і директор Офісу з просування експорту Андрій Демчук.

«Наше Міністерство має з ТПП України одну із найпродуктивніших співпраць. У ТПП є унікальна можливість – бути голосом бізнесу до влади та водночас нейтральним дискусійним майданчиком для обговорення міжсекторальних викликів», – сказала Ольга Трофімцева.

«Просування експорту не буде можливим, якщо виробник не почуватиме себе захищеним і конкурентоздатним. Ми цінуємо практичні партнерські відносини з ТПП України та наш прямий зв’язок. На цей рік ми намітили низку спільних заходів, щоб вирішити і впорядкувати проблемні питання», – сказала Ксенія Ляпіна.

«Тільки наша згуртованість, об’єднання зусиль дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення, забезпечити у цьому році вихід на нові рубежі економічного і соціального розвитку», – сказав Віктор Довгань.

«У січні ми з ТПП України уклали меморандум про співпрацю. Разом ми реалізовуємо освітньо-навчальні програми для МСБ і даємо бізнесу ази виходу на зовнішні ринки, доповнюючи одне одного», – сказав Андрій Демчук.

Розширення співпраці з органами влади допоможе формуванню сприятливого бізнес-клімату. Також цьому сприятиме подальша активна робота в комітетах підприємців при ТПП.

 

Із підсумками роботи системи ТПП за 2018 рік пропонуємо ознайомитися тут 

    Житомирська торгово-промислова палата інформує , що 12 лютого 2019 року в рамках 8-го засідання Спільної  Української-словенської комісії з питань торгівельно-економічного співробітництва  за сприянням  Посольства України у Словенії і Посольства Словенії в Україні відбудеться українсько словенський бізнес-форум та чергове засідання Українсько-Словенської ділової ради. Програма заходу включатиме планарну частину , а також B2Bпереговори між представникамиділових кіл України та Словенії.

Реєстрація за посилиннаям: https://goo.gl/NCyHXZ

Дата проведення: 12 лютого 2019 р.(вівторок), 10.00.

Місце проведення: конференц-зала ТПП України(м. Київ, вул.Велика Житомирська, 33).

Контакти для отримання додактової інформації:

ТПП України – тел. (044)461 98 08 , E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Ольга Бондаренко)

Семінар від Представництва ЄС для підприємців Житомирщини

 «Участь у європейських торговельних форумах і виставках:

можливості для українського бізнесу»

8 лютого о 15:00 в Житомирі Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на захід про можливості участі українських бізнесменів у торговельних виставках ЄС, способи просування компаній на торговельних місіях та програми від Євросоюзу для підприємців України. 

Що?Семінар «Участь у європейських торговельних форумах та виставках: можливості для українського бізнесу»

Коли? 8 лютого (п’ятниця), 15:00 – 18:00

Де? м. Житомир, Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування, (вул. Михайлівська, 8/1), 2-й пов.

Для кого? Підприємці, експерти в сфері торгівлі та консалтингу, представники бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналісти бізнес-видань та всі зацікавлені.

          Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/561149784402885/

           Участь у семінарі безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/biz-seminar2019

Семінар проводиться Представництвом ЄС у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Європейською Мережею Підприємств (EEN). Він є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями заходу, будь ласка, звертайтесь до Олесі Савенко,тел. +38(093)701-36-23, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або до Юлії Костащук, тел. +38(098) 637-48-47, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Словацька компанія "Sayuri Partnership" пропонує сприяння підприємцям Житомирщини у просуванні їх продукції на ринок Словакії.

Контакти компанії "Sayuri Partnership": 

Sayuri s.r.o.

Address: WESTEND TOWER Kancelária č. 8.8 Dúbravská cesta 1793/2, 841 04 Karlova Ves Bratislava, Slovensko

Telephone: +421 919 347 694 E-mails: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Web: http://sayuri.sk/

МЗС Єфіопії інформує про наміри Міністерства торгівлі та Служби державних зікупівель та роспоряження майном країни перебування закупити 400 тис. тон пшениці (milling wheat).

Умови закупівлі у рамках тендеру (Inetnational Competitive Bidding) , розміщенна на веб сторінці Служби державних зікупівель та розпорядження майном Ефіопії (www.pppds.gov.et). 

 

Ви тут: Анонси та новини