Запрошення до співпраці

Шановні колеги !

В наслідок військової агресії з боку російської федерації частина підприємств України опинилася в ситуації неможливості в подальшій роботі на територіях що потрапили в зони або бойових дій, або на територіях наближених до них. Було порушено виробничі цикли, припинено виробництво, неможливість виконувати замовлення, що край негативно впливає на економіку України.

Розуміючи проблеми та нагальні потреби підприємств АТ «Бердичівський машинобудівний завод «ПРОГРЕС», м.Бердичів, Житомирська область, на власній виробничій базі може запропонувати Вам різні варіанти співробітництва для поновлення Вашого виробництва та постачання продукції Вашим споживачам.

Пропонуємо Вам розглянути наші технологічні та інфраструктурі можливості для обговорення, в разі Вашої зацікавленості, варіантів співпраці.

Маючи потужну виробничу базу та висококваліфіковані кадри, завод «Прогрес» має у своєму розпорядженні два виробничі майданчики, зручні під'їзні залізничні та автомобільні шляхи, власну металобазу та ливарне виробництво. Заводські цехи, оснащені сучасним технологічним обладнанням, здійснюють заготівельні, ковальсько-пресові, складально-зварювальні роботи, механічну обробку різних матеріалів та мають можливість гнучко змінювати технологічні процеси.

Детальніше: Акціонерне товариство "Бердичівський машинобудівний завод "ПРОГРЕС"

 

ФОП Плечко Вадим Михайлович

(095) 5770414, (050) 4763601

м. Житомир, вул. Промислова 22

 

Пропонуємо співробітництво всім зацікавленим підприємствам незалежно від форми власності. Наше підприємство виробляє та реалізує пелети (гранули) з відходів деревообробки, таких як тирса та тріска (щіпа). Територіально виробництво знаходиться в місті Житомир. Пелети з деревини це ефективний та екологічний вид твердого палива, має великий коефіцієнт тепловіддачі та мінімальну зольність. Також наша продукція використовується в сфері догляду за домашніми тваринами в якості наповнювача туалетів.

 

Основні характеристики нашого продукту
матеріал - тирса соснова
розмір гранули - діаметр 6 мм, довжина 1-3 см
тара - поліпропіленовий мішок (бігбег) 1 тонна
зольність - 0,7%
вміст сірки - 0,02%
масова частка вологи- 7,8%
щільність гранули-1170 кг/кубм
параметри дріб’язку-1,2%
Гарантуємо актуальну ціну на момент закупівлі.
Варіанти оплати - безготівковий та готівковий
Варіанти доставки - само вивіз або наша доставка.
У разі нашої доставки вартість оплачується додатково.
Готові розглянути будь-які пропозиції по співпраці.

Mikro-Vital, бактеріальне добриво

     Угорська компанія «Мікро-Вітал» (www.mikro-vital.hu) шукає представників в Україні для введення на український ринок бактеріальних добрив призначених для польових і садових культур, без хімікатів і гормонів.

Детальніше: Mikro-Vital - Мікро-Вітал (Угорщина)

Інформація  ТДВ "Нововолинський завод залізобетонних виробів"

     ТДВ "Нововолинський завод залізобетонних виробів" являється правонаступником ВАТ "Нововолинський завод залізобетонних виробів". Статутний фонд складає 197793,00 грн.

Детальніше: ТДВ "Нововолинський завод залізобетонних виробів"

Busa, сільськогосподарські машини

     Угорський виробник сільгосптехніки «Буша» (www.busakft.hu) пропонує українським партнерам унікальні по ефективності обладнання своєї розробки, в тому числі машину для передпосівної обробки ґрунту з ротором, культиватори, глибокорозпушувачами і катки.

Детальніше: Busa Kft. (Буша) Угорщина