Участь в засіданні Президії

Торгово-промислової палати України

на базі Сумської торгово-промислової палати

     17-18 вересня 2015 року на базі Сумської торгово-промислової палати відбулося чергове засідання Президії Торгово-промислової палати України, в якому взяв участь Президент Житомирської торгово-промислової палати Андрій Михайлов. Програма візиту включала відвідання виставки "100 кращих товарів Сумщини", яка проходила в рамках регіонального етапу всеукраїнського конкурсу якості продукції, відвідання провідних підприємств Сумщини: ТОВ "Горобина", Тростянецької шоколадної фабрики, розширене засідання Президії Торгово-промислової палати України, разом із колегією міністерства аграрної політики та продовольства України, за участю представників органів державної та місцевої влади, наукових закладів та бізнесу на тему: «Підтримка експорту української продукції агропромислового комплексу».

 


Зустріч представників ділових кіл Житомирщини

з офіційною делегацією

Посольства Киргизької Республіки в Україні в м. Житомирі

    14 вересня 2015 року відбулася зустріч представників ділових кіл Житомирщини з делегацією Посольства Киргизької Республіки в Україні, яка була організована Житомирською торгово-промисловою палатою спільно з Житомирською ОДА. Під час заходу Надзвичайний та повноважний посол Киргизької Республіки в Україні Чиналієв Улукбек Кожомжарович ознайомив присутніх з станом економічних відносин між Киргизькою Республікою та Житомирщиною, відзначив про важливість активізації подальшого розвитку двосторонніх ділових зв’язків. Для учасників заходу була проведена презентація економічних та інвестиційних можливостей Киргизької Республіки, а також були продемонстровані туристичні можливості країни, учасники були ознайомлені з умовами ведення бізнесу в Киргизькій Республіці. Представники ділових кіл мали можливість представити та передати свої комерційні пропозиції Торговому Раднику Посольства Киргизької Республіки в Україні. Зустріч пройшла в діловій дружній атмосфері. Підприємці виявили неабиякий інтерес до розширення ринку збуту для реалізації своєї продукції, зокрема до Киргизької Республіки.


 Виставка "Енергія-2013"

демонструє сучасні технології

Виставка "Енергоефективність-2013"

  З 11 по 14 вересня у Запоріжжі у виставковому центрі "Козак-Палац" відбувся ІІІ Міжнародний енергетичний форум та Х Спеціалізована виставка енергетичних технологій, промислової електроніки та електротехніки "Енергія-2013".

Організатори заходу: Торгово-промислова палата України, Запорізька торгово-промислова палата за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Запорізької обласної державної адміністрації, Європейсько-українського енергетичного агентства.

Альтернативна енергетика, електротехнічне обладнання, теплова енергетика (котли, опалювальні системи), енергозберігаючі технології, контрольно-вимірювальні прилади та автоматика були представлені на Х спеціалізованій виставці «Енергія-2013».

Свою продукцію та розробки презентують 85 учасників з усіх регіонів України.

Житомирська торгово-промислова палата взяла активну участь в роботі виставки та представила на ній стенд на якому презентувала обласну програму підвищення енергоефективності на 2010-2014 рр. та продукцію провідних підприємств Житомирщини, що спеціалізуються в галузі енергоефективності та енергозбереження.

Стенд Житомирської торгово-промислової палати користувався чималими інтересами у відвідувачів та учасників виставки.

 

Виставка "Енергоефективність-2013"