До уваги суб’єктів підприємницької діяльності! 

     Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 27.07.2017 № 757, Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2017-2020 роки шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Детальніше: Оголошення. Конкурс бізнес-проектів

     Запрошуємо всіх бажаючих відвідати "Фестиваль льону", який відбудеться 26 серпня 2017 року в с. Стремигород, Коростенського району, Житомирської області. Початок об 11:00. Вхід вільний.

Детальніше: Фестиваль льону "Все органічно" 26.08.2017 Коростенський район, с.Стремигород


     12 квітня 2016 року відбулася робоча поїздка Президента Житомирської торгово-промислової палати Михайлова Андрія Георгійовича, Голови Ружинської селищної ради Жарського Віталія Івановича в Бюро Делегата німецької економіки в Україні (м.Київ).

     Житомирську делегацію зустрів Голова Бюро Олександр Маркус. Основна мета візиту - проведення переговорів про можливість залучення коштів німецьких інвесторів в розвиток інфраструктури Ружинського району. Під час візиту відбулися плідні переговори та окреслені конкретні плани на майбутнє щодо реалізації щодо запропонованих українськими представниками інвестиційних проектів.

     Сприяння молодіжній зайнятості є стратегічним напрямом молодіжної політики української держави, визначеної Державною цільовою соціальною програмою «Молодь України» на 2016-2020 роки.

     17 березня 2016 року за ініціативи Центру «Розвиток КСВ» та підтримки Міністерства молоді та спорту України відбулося підписання Українського Пакту заради молоді – 2020, який став продовженням європейської ініціативи і передбачає сприяння створенню як мінімум 100 партнерськх проектів між бізнесом та освітнім  сектором та забезпечення 10 000 місць для стажування та першого робочого місця молоді.

     Серед перших підписантів Пакту – компанії «Нестле», «Байєр» в Україні, «МетЛайф», «ДТЕК», «Київстар», «Кока-Кола Беверіджиз Україна», «КПМГ» в Україні, «Платинум банк», «Сингента» в Україні, «Укртелеком», «EY» в Україні, группа компаній «1+1 медіа».

     Результати Пакту будуть представлені на щорічних Національних форумах «Бізнес та університети», а також на І-му Європейському бізнес-освітньому саміті наприкінці 2017 року.


    Житомирська торгово-промислова палата інформує щодо державних закупівель товарів і послуг для об'єктів місцевої енергетичної комунальної і транспортної інфраструктури, які проводяться в Чеській Республіці і фінансуються з центральних та місцевих бюджетів, а також щодо тендерних конкурсів за проектами, які реалізуються міжнародними фінансовими організаціями і в яких можуть брати участь українські компанії і фірми.

   Для отримання довідок звертайтесь до Посольства України в Чеській Республіці:

Embassy of Ukraine in the Czech Republic
Charlese de Gaulla 29
160 00 Praha 6
Ceská republika
Tel. 227 020 200 Fax. 233 344 366
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.czechia.mfa.gov.ua

   Інформація про тендерні конкурси, які проводяться в Чеській Республіці в. т. ч. за проектами міжнародних фінансових організацій.  Грудень, 2014 р.

   Додаток до тендерів по закупівлі товарів, робіт, послуг для потреб місцевої інфраструктури