Житомирська торгово-промислова палата передала КП «Обласній клінічній лікарні ім.О.Ф.Гербачевського» гуманітарну допомогу у вигляді медикаментів загальною вагою 1500кг. Цей гуманітарний вантаж зібрала та передала Естонська національна торгово-промислова палата, відгукнувшись на запит щодо потреб хірургічної служби КП «Обласної клінічної лікарні ім.О.Ф. Гербачевського»

Вантаж було доставлено Житомирською торгово-промисловою палатою через гуманітарний хаб Івано-Франківської торгово-промислової палати.

 


   Меморіал пам’яті загиблому на Сході бійцю Нацгвардії Вадиму Антонову відкрили на його Батьківщині у селі Буки, що на Житомирщині. До створення меморіалу долучився Президент Житомирської торгово-промислової палати А.Г.Михайлов та його родина.

Детальніше: На Житомирщині в селі Буки відкрили меморіал пам’яті загиблому герою Вадиму Антонову


   Житомирська торгово-промислова палата надає благодійну допомогу в різних формах - перераховування коштів; придбання амуніції та бронежилетів для учасників АТО, прикордонників; придбанння медикаментів для поранених бійців – учасників бойових дій, продуктів харчування, води. Також передавалася допомога як представникам командування військових частин, так і забезпечувалася доставка благодійної допомоги безпосередньо в зону АТО з допомогою волонтерів.

Детальніше: Волонтерська та благодійна допомога

   Житомирська торгово-промислова палата спільно з київськими підприємцями придбала на потреби українських військовослужбовців автомобіль швидкої медичної допомоги для перевезення поранених в зоні Антитерористичної операції.

   Автомобіль доставлено в зону Антитерористичної операції.


   Представники Житомирської торгово-промислової палати передали спецпідрозділу УБОЗ УМВС «Сокіл» спеціальний термозберігаючий одяг та спальники для бійців, які несуть службу у зоні АТО.

   Комплекти теплого одягу отримали спецпризначенці, які, після нетривалого відпочинку, днями знову поїдуть забезпечувати правопорядок на буремний схід. Зважаючи, що настала холодна пора року, надані підприємцями речі стануть у добрій нагоді правоохоронцям.

Детальніше: Житомирські спецпризначенці отримали спеціальну амуніцію