Громадська діяльність Житомирської ТПП


Житомирська ТПП проводить активну суспільно-політичну діяльність і є членом правління Житомирського регіонального фонду підтримки підприємництва; робочої групи Житомирської облдержадміністрації з підготовки та забезпечення представників області у міжнародних формах з бізнесу, інвестицій і приватизації; міської комісії з розвитку підприємництва та малого бізнесу; координаційної ради Житомирського міськвиконкому з питань розвитку підприємництва; національного Олімпійського комітету в Житомирській області.

Житомирською ТПП проводиться широка благодійна робота серед різних установ, фондів і фізичних осіб Житомирського регіону.

Понад 5 років Житомирська ТПП утримує свою баскетбольну команду, яка неодноразово посідала в першості міста Житомира з баскетболу призові місця.

Щороку Житомирська торгово-промислова палата організовує та проводить особисто командні змагання з кульової стрільби на Кубок першого президента Торгово-промислової палати України О.П.Михайліченка, які стали традицією та яскравою подією в житті Житомирщини.